Darmowa dostawa od 99,00 zł

Sklep Nustino

( ilość produktów: 15 )

Rewolucyjne przekąski na bazie orzechów - Sklep Nustino

Nustino to prawdziwa rewolucja na rynku! Bazą naszych produktów są orzechy, które w naturalnej formie są prawdziwą bombą witamin, składników mineralnych i cennych wartości odżywczych. Niestety, kiedy orzechy przetwarzane są na smaczne przekąski, dodawany jest do nich niezdrowy tłuszcz, a cenne wartości ulatują i zostaje po nich zaledwie wspomnienie. Kto nie kocha masła orzechowego albo słonych orzeszków podjadanych podczas oglądania filmu? Do tej pory produkty te kojarzyły się z wysokokaloryczną przekąską, a podjadanie ich w ciągu dnia wpędzało w poczucie winy. Nustino to odpowiedź na wyrzuty sumienia związane z wysoką kalorycznością i zawartością tłuszczu w produktach stworzonych na bazie orzechów. Masło orzechowe i prażone migdały Nustino można jeść bez obaw o niekorzystny wpływ na sylwetkę!

Nustino - masło orzechowe w proszku. Jak to działa?

Innowacyjna technologia produkcji, polegająca na powolnym tłoczeniu arachidów, pozwoliła na usunięcie z orzechów aż do 90% tłuszczu! Po tłoczeniu arachidy mielone są na bardzo drobny proszek, który po zmieszaniu w proporcji 1:1 z wodą, mlekiem czy innym płynem staje się puszystym i przepysznym kremem. Orzechowy proszek może też posłużyć jako dodatek do wielu deserów czy potraw. To doskonały składnik do kulinarnych eksperymentów! Ze względu na drastycznie obniżoną zawartość tłuszczu, masło orzechowe Nustino rewelacyjnie sprawdza się jako składnik dietetycznych potraw. Jest więc szczególnie doceniane przez osoby, które chcą zadbać o sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. Na dodatek prawie połowa zawartości masła Nustino to białko, co sprawia, że może być świetną alternatywą dla preparatów białkowych, które stosuje się przed treningami. Masło Nustino doceniają sportowcy i osoby, które regularnie ćwiczą.

Prażone migdały Nustino - smaczna, a zarazem zdrowa przekąska

Prażone migdały Nustino to dowód na to, że można chrupać przekąski smacznie i zdrowo! W odróżnieniu od innych tego typu produktów dostępnych na rynku powstają bez dodatku tłuszczu, zamiast którego zastosowano inulinę – naturalną substancję roślinnego pochodzenia. Efektem takiego rozwiązania powstała przekąska pozbawiona dodatkowej porcji tłuszczu, zachowująca wszystkie naturalne wartości odżywcze migdałów i wzbogacona o błonnik, którego źródłem jest inulina. Słone przekąski kuszą do podjadania między posiłkami, a potem wywołują poczucie winy z powodu swojej kaloryczności? Z migdałami prażonymi Nustino można zapomnieć o wyrzutach sumienia! Weź paczkę migdałów Nustino do pracy, sięgnij po orzeszki w trakcie przerwy między zajęciami lub podjadaj podczas wieczoru filmowego z przyjaciółmi. Daj się wciągnąć w ich smak!

pixel