Masło orzechowe w proszku Nustino - odpowiadamy na Wasze pytania!

2020-03-04
Masło orzechowe w proszku Nustino - odpowiadamy na Wasze pytania!Masło orzechowe w proszku? A cóż to za wynalazek? Pewnie wielu z was zadaje sobie podobne pytania goszcząc po raz pierwszy na stronie internetowej Nustino. Pełne zdziwienia reakcje nie są dla nas niczym nowym. Tymczasem okazuje się, że sproszkowane masło orzechowe to rzecz absolutnie genialna w swej prostocie. Nie mamy wątpliwości, że już niebawem sporo namiesza na rodzimym i zagranicznym rynku. W poniższym FAQ postaramy się odpowiedzieć na wszystkie dręczące Was pytania związane z naszym produktem.

Jak powstaje masło orzechowe w proszku?

Produkcja Nustino przebiega w prosty i praktyczny sposób. Zebrane arachidy oddziela się od łupin, płucze, a następnie poddaje działaniu specjalnej prasy. Pod wpływem nacisku, jaki wywiera ona na orzeszki, te ulegają rozdrobnieniu wydzielając olej. Nic się nie zmarnuje! Po obróbce trafi on do butelek. Odtłuszczone orzechy przybierają zaś formę drobno pokruszonych cząstek. Wystarczy dokładnie je zmielić, a zamienią się w proszek o konsystencji mąki i przyjemnym naturalnym aromacie.

Jak smakuje masło orzechowe w proszku?

Mieszając Nustino z wodą, otrzymamy puszysty krem o wyjątkowej aksamitnej strukturze. Za sprawą usunięcia 90% tłuszczu całość jest lżejsza i bardziej przystępna w odbiorze niż konwencjonalne masło orzechowe. Fani charakterystycznego orzechowego aromatu mogą być jednak spokojni. Odtłuszczona, bogata w proteiny forma nie tyle zachowuje, co wręcz uwydatnia niezwykłe właściwości smakowe.

Czy na skutek obróbki arachidy nie tracą swoich cennych właściwości?

Nie! Produkcja masła orzechowego w proszku przebiega w bezinwazyjny sposób. Oddzielenie tłuszczu od wysokoproteinowej całości to prosty mechaniczny proces, który nie odbija się w najmniejszym stopniu na jakości końcowego produktu.

Czy w składzie masła orzechowego w proszku pojawiają się sztuczne dodatki?

Absolutnie nie! Stawiamy na tzw. “czystą etykietę”; każdy produkt z rodziny Nustino bazuje na całkowicie naturalnych składnikach. Wersje owocowe powstają przy użyciu liofilizatów czyli pozbawionych wody owoców. Przybierają one suchą i drobną postać zachowując jednocześnie wszystkie cenne właściwości. Pozostałe wariacje smakowe zawierają innego rodzaju naturalne dodatki. W wydaniu czekoladowym mamy do czynienia z kakao, “Lush Cinnamon” wzbogacono o oryginalny cejloński cynamon, zaś w przypadku kokosa kompozycję zamykają najwyższej jakości wiórki.

Jak przygotować masło orzechowe w proszku?

Najbardziej rozpowszechniony przepis zakłada zmieszanie całości z wodą w stosunku 50:50. Można jednak zastąpić ją inną cieczą i do woli eksperymentować z proporcjami. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć - niech jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia!

Do czego mogę dodać masło orzechowe w proszku?

Do czego tylko chcesz - wybór należy do Ciebie! Nustino świetnie sprawdza się w rozmaitych konfiguracjach. Degustowaliśmy nasz produkt na różne sposoby. Prócz kremu kanapkowego dodawaliśmy je do mlecznych koktajli, mieszaliśmy z owsianką, a nawet przygotowaliśmy pyszne orzechowe ciasto z jego dodatkiem. To jednak dopiero ułamek spośród szerokich możliwości zastosowania produktu. Zachęcamy do eksperymentowania i inspirowania innych. Oznaczajcie zdjęcia waszych kulinarnych pomysłów hashtagiem #mynustino. Widzimy się na Instagramie!

Czy masło orzechowe w proszku to odpowiedni produkt dla osób uprawiających sport?

Jak najbardziej! Aktywni fizycznie są jedną z docelowych grup odbiorców Nustino. Nasze masło orzechowe w proszku to w niemal 50% proteiny w najczystszej postaci i cztery razy mniej kalorii niż w przypadku konwencjonalnego produktu. Wysoki poziom białek przy jednoczesnym radykalnym ograniczeniu zawartości tłuszczu czynią z niego idealną opcję dla sportowców. Ćwiczysz na siłowni? Budujesz sylwetkę i potrzebujesz czegoś, co dobrze wpasuje się w twoją dietę? Będziesz wniebowzięty!
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel